REGULAMIN SCHRONISKA
PTTK ZYGMUNTÓWKA IM. ZYGMUNTA SCHEFFNERA


Załoga schroniska doceni Państwa współpracę w przestrzeganiu tego regulaminu, który służyć ma zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu naszych Gości. Schronisko świadczy swoje usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem.

 1. Doba noclegowa trwa od godz.14.00 do godz.11.00 dnia następnego.
 2. Istnieje możliwość przedłużenia doby noclegowej co wiąże się z kosztem 10zł od osoby za każdą godzinę. Zamiar taki proszę zgłaszać do godz. 10 w dniu wymeldowania.
 3. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22.00- 6.00.
 4. Bufet czynny jest w godz. 8.00 do godz. 21.00.
 5. Kuchnia czynna jest od godz.8.00 do godz.20.00 .Ostatnie zamówienia przyjmowane są do godz. 19.45.
 6. Śniadania serwowane są od godz.8.00 do 10.30.
 7. Oferujemy możliwość wypożyczenia pościeli w cenie 15zł, ręcznika w cenie 10zł.
 8. W schronisku z uwagi na bezpieczeństwo przeciwpożarowe obowiązuje całkowity zakaz używania własnych grzałek, podgrzewaczy, kuchenek gazowych itp.
 9. W schronisku obowiązuje zakaz palenia papierosów tradycyjnych jak i elektrycznych.
 10. W częściach wspólnych schroniska obowiązuje zakaz spożywania własnego alkoholu.
 11. W schronisku uprasza się Gości do segregacji odpadów. Kosze do segregacji znajdują się w sali kominkowej i przy drzwiach wejściowych.
 12. Ostatnia osoba opuszczająca pokój powinna pozostawić klucz w recepcji. Pobierana jest opłata za zgubienie klucza w wysokości 50 zł.
 13. W schronisku w części noclegowej obowiązuje obuwie zmienne.
 14. Zwierzęta przyjmowane są za opłatą 10zł za dobę. Pies w częściach wspólnych schroniska musi być trzymany na smyczy.
 15. W przypadku zniszczenia lub uszkodzenia mienia schroniska koszty po wcześniejszym uzgodnieniu stron ponosi w całości sprawca. Gość powinien powiadomić recepcje schroniska o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 16. Schronisko nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste pozostawione w schronisku. Przedmioty pozostawione w schronisku w pokoju po jego opuszczeniu przechowywane będą przez 1 miesiąc.
 17. Zachowanie Gości schroniska oraz osób trzecich nie powinno zakłócać spokojnego pobytu w schronisku innych Gości w szczególności podczas trwania ciszy nocnej.
 18. Schronisko może odmówić dalszego pobytu w schronisku osobie, która nie przestrzega niniejszego regulaminu nawet podczas trwania doby hotelowej.
Życzymy przyjemnego pobytu .

Góry